דעת המתמחים: ראיון עם עו"ד יונת ריין אלבז

דעת המתמחים: ראיון עם עו"ד יונת ריין אלבז

למה בחרת להתמחות ב-GEE?

כאשר הגענו לשלב בו אנו נדרשים לחפש התמחות, היה לי ברור שאבחר ללכת לתחום הנדל"ן. בעת חיפוש משרד לצורך ביצוע ההתמחות, היה לי חשוב למצוא משרד מקצועי, מוביל בתחום הנדל"ן והמקרקעין, מקום שתהיה לי בו את האפשרות ללמוד ולטעום ממגוון ענפי הנדל"ן השונים ובין היתר שתהיה בו זאת גם אווירה חמה ומשפחתית.

מה אופי העבודה של מתמחה במחלקת הנדל״ן?

מתמחה במחלקת הנדל"ן במשרד עובד בהגדרה ב"פול מחלקתי", כלומר, הוא אינו מוצמד לצוות ספציפי במחלקה או לתחום ספציפי ובכך בעצם הוא זוכה לטעום ולעסוק במגוון עסקאות המקרקעין. בנוסף, מתמחה במשרד הינו שותף פעיל ומלא בעסקאות שהוא לוקח בהן חלק החל משלב השיחה הראשונית עם הלקוח, במשא ומתן, חתימת ההסכם וכלה ברישום זכויות בלשכת רישום המקרקעין.
אלו שנשארים במשרד לאחר תקופת ההתמחות, מצטרפים לצוות ספציפי לפי התאמתם, בין היתר בהתבסס על החוזקות המקצועיות והחיבור עם שאר עורכי הדין והשותפים בצוות, כפי שהתגלו בתקופת ההתמחות.

מה מיוחד לדעתך בהתמחות בGee?

המתמחים במשרד זוכים במהלך התמחותם לעסוק במגוון רחב של עסקאות הנדל"ן (מכר יד ראשונה, מכר יד שניה, עסקאות קומבינציה, עסקאות התחדשות עירונית, מימון נדל"ן וכיוצ"ב).
הם זוכים לצבור ניסיון וידע רב בתחומים אלו, תוך כדי שהם מקבלים ליווי צמוד מעורכי הדין והשותפים במשרד ועוברים תהליך למידה אישי.

ספרי לי על אירוע מיוחד שהיה לך בתקופת ההתמחות:

בימים הטובים, כשעוד אפשר היה לטוס, טסנו כל עובדי המשרד לגיבוש בפראג המדהימה. טיילנו ברחובותיה הציוריים, הכרנו את ההיסטוריה שלה ושל חיי הקהילה היהודית וכמובן שקינחנו באוכל ואלכוהול, והכי חשוב – צברנו יחד חוויות והכרנו באופן מיוחד, שונה לחלוטין מהאופן שבו אתה מכיר אנשים במסגרת העבודה השוטפת.

כשאני לא במשרד אני אוהבת:

לבלות עם המשפחה והחברים.

טיפ למתמחים הבאים:

לפניכם תקופה מאתגרת ומלמדת המהווה חלק משמעותי מתחילת הקריירה המקצועית שלכם ואתם אלו שאחראים על הצלחתה.
בתקופה הזו תחקרו, תתעניינו, תיקחו אחריות ויוזמה ותלמדו כמה שיותר. לצד זה, אל תשכחו ליהנות!

יונת ריין אלבז, עו״ד במחלקת הנדל״ן, התמחתה במחזור ספטמבר 2017, המכללה למנהל