דעת המתמחים: ראיון עם עו"ד יונתן אלפישר

דעת המתמחים: ראיון עם עו"ד יונתן אלפישר

למה בחרת להתמחות ב-GEE?

במהלך התואר הבנתי שאני מתעניין בתחום הנדל״ן וחיפשתי להשתלב במשרד מוביל בתחום. ב-GEE הייתה לי הזדמנות להתמחות במשרד שיש בו גם אווירה משפחתית ויחס אישי, וגם מבחינה מקצועית – מהטובים בארץ בתחום הנדל״ן לפי כל הדירוגים.

איך נראה יום טיפוסי שלך כמתמחה?

שעות העבודה היו 9:00-19:00. ברוב היום עובדים על התיקים השוטפים שבטיפולך. מידי שבוע היו משימות ופגישות גם מחוץ למשרד, דבר ששבר את השגרה והיה מהנה מאוד. המתמחים יושבים בחדרים משותפים, היה הווי ואווירה מצוינת בתוך הצוות והזמן רץ.

ממה הכי נהנית בתור מתמחה?

ימי חמישי. בכל יום חמישי צוות המתמחים יצא לארוחת צהריים משותפת, כל פעם במקום שונה. לאחר מכן בשעות הערב המתמחים אחראים על ה-happy hour המשרדי, שכולל (עוד) ארוחה, אלכוהול ומוזיקה.

מה סוג העבודה שעשית כמתמחה?

בתקופת ההתמחות עסקתי בעיקר בתחום הנדל״ן. כחלק מעבודתי השוטפת ערכתי הסכמים, השתתפתי במו״מ בעסקאות מכר (קטנות וגדולות כאחד), ולקחתי חלק בליווי תהליכים של התחדשות עירונית.

מה מיוחד לדעתך בהתמחות ב-GEE?

המתמחים עובדים בפול מחלקתי, ומצטרפים כחלק מהצוות בפרויקטים שונים, אשר נוגעים בתחומים מגוונים. כך, זוכים המתמחים להיחשף לאספקטים רבים של העבודה המשפטית ולעבוד עם מספר רב של עורכי דין.

כשאני לא במשרד, אני אוהב:

ספורט! בעיקר כדורגל.

טיפ למתמחים הבאים:

תלמדו מכל משימה ואף פעם אל תשאירו שאלות שלא נענו – תפנו לשותפים, לעורכי הדין או למתמחים הוותיקים ותוודאו שהבנתם את העבודה.

עו"ד יונתן אלפישר, עו"ד במחלקות המימון והנדל"ן, התמחה במחזור מרץ 2018, המכללה למנהל