דעת המתמחים: ראיון עם המתמחה יעל תמם

דעת המתמחים: ראיון עם המתמחה יעל תמם

למה בחרת להתמחות ב-GEE?

כשהגעתי לראיון, נחשפתי לאופי המשפחתי של המשרד ולאווירה שבצוות. בשילוב עם מה שכבר ידעתי על המקצועיות של המשרד והיותו משרד מוביל לפי דירוגים רבים, הבנתי שהגעתי למקום שמתאים לי ושאוכל לצמוח ולהתפתח בו.

מה אופי העבודה של מתמחה במחלקת הנדל״ן?

המתמחים עובדים בפול מחלקתי, ככה שהם נחשפים לעורכי דין ולשותפים רבים ולפרויקטים מגוונים – באופן ישיר. לדעתי זו השיטה הכי טובה למי שמחפש ללמוד כמה שיותר בהתמחות. בשיטה כזאת, יש לך את האופציה ללמוד מכל מה שיש למשרד להציע ולהשתלב בעסקאות מהגדולות בשוק הנדל״ן בארץ.

איך עובדים כצוות של מתמחים?

לכל מתמחה יש את התיקים שתחת טיפולו, אבל יש תמיד סיוע ותמיכה משאר המתמחים, משימות שוטפות שמתחלקים בהן או שמבצעים אותן יחד, והכי חשוב – יש תמיד למי לפנות ובמי להיעזר, אנשים שעוברים איתך יחד את התקופה המאתגרת ואת החוויה המיוחדת של להיות מתמחה.

מה הדבר שאת הכי אוהבת כמתמחה?

הדבר שעושה לי הכי טוב זה לראות את התוצאות של ההשקעה והלמידה שלי – להצליח לעשות משהו שלפני מספר חודשים לא ידעתי איך לגשת אליו, לעזור ללקוח ולדעת שאני בזכות עצמי ובזכות הידע שאני צוברת נותנת לו את השירות המשפטי הטוב ביותר.

מה מיוחד לדעתך בהתמחות בGEE?

GEE הוא משרד לא קטן אבל מצליח לשמור על אוירה משפחתית, ויש יחס אישי לכל מתמחה. אפשר לגשת לכל אחד מעורכי הדין ומהשותפים, שתמיד נותנים את מלוא תשומת הלב ונכונים ללמד ולעזור גם באספקט המקצועי וגם באספקט האישי.

כשאני לא במשרד אני אוהבת:

לעשות ספורט וללכת לים.

טיפ למתמחים הבאים:

לנשום עמוק ולקחת הכל בפרופרציה. בסופו של דבר מדובר בתקופה לא פשוטה, אבל מלמדת ושמכינה אותך ״לעולם האמיתי״ של עריכת הדין. חפשו לעצמכם משרד שבו תהיו חלק מהמשפחה, ותהיה לכם תמיד רשת בטחון בתקופה המאתגרת הזו.

יעל תמם, מתמחה במחלקת הנדל"ן, מחזור ספטמבר 2020, המכללה למנהל