Gee-Goldman,Erlich,Edelstein,Avigad & Co.
אורי אביגד

המחלקה המסחרית במשרד גולדמן, ארליך, אדלשטיין, אביגד ושות’ מעניקה שירותים לתאגידים וחברות מכל תחומי התעשייה, המסחר, השירותים וההיי-טק. לעורכי-הדין במחלקה ניסיון רב שנים בייעוץ וליווי כל סוגי ההתאגדויות העסקיות, לרבות חברות ציבוריות, ממשלתיות ופרטיות, וכן שותפויות שונות. הטיפול המסחרי נפרש על פני קשת רחבה של תחומים משפט, לרבות דיני חברות, דיני עבודה, דיני נאמנות, בנקאות ומימון, מכרזים והסדרי חוב. בעזרת ניסיונם ומקצועיותם מסייעים עורכי-הדין במחלקה לכל לקוח בניהול מיטבי של אירועים בחיי חברתו, או לחלופין בהגנה על האינטרסים העסקיים והכספיים שלו מול תאגידים וחברות שונות. בנוסף, למחלקה שיתוף פעולה פורה עם משרדי עו”ד מקבילים בחו”ל, בעזרתם היא מקדמת באופן יעיל ומקצועי גם עסקאות מעבר לים.

המשרד מעניק ללקוחותיו העסקיים ליווי אישי וצמוד בכל צעדיהם העסקיים. עורכי-הדין במחלקה מספקים שירותים שוטפים לתאגידים, ביניהם ייעוץ, הסכמים וייצוג בבתי משפט, וכן טיפול באירועים מיוחדים בחיי התאגיד כגון הסכמי מיזוג והשקעה, שיתופי פעולה או מימוש רווחים, פירוק או סיום הפעילות בתאגיד. למחלקה נישה מיוחדת לתחום דיני העבודה, לרבות הסכמי העסקה, תוכניות תמרוץ לעובדים, הסכמי פרישה וייצוג בביה”ד לעבודה. כמו כן, מתמחה המחלקה בליווי מקיף של יזמים בתחומי הזנק, החל משלב הרעיון ועד שלב גיוסי ההשקעות, לרבות הקמת חברות, הסכמי מייסדים, השקעות והקצאות. כן עוסקת המחלקה בתחום המיזוג והרכישות בארץ ובחו”ל.

המשרד מעניק שירותי ייצוג למלווים גדולים, כגון: בנקים, חברות ביטוח, קרנות הון, מוסדות פיננסיים, וכן ייצוג לווים, כגון: חברות ציבוריות, פרטיות, שותפויות ומיזמים הצורכות/ים אשראי בעסקאות גדולות ומורכבות.

המשרד מתמחה בייעוץ ובעריכת הסכמי מימון בעסקאות הכוללות: הלוואות חוב בכיר מסוגים שונים, ליווי בנקאי סגור במתכונת של construction loan ו – B.O.T מימון הון עצמי והלוואות "מזנין", יצירת בטחונות, סינדיקציה של מממנים, הסכמים בין מלווים וביצוע סגירות פיננסיות.

למשרד ניסיון רב בייצוג מלווים ויזמים במסגרת הקמת פרוייקטים בתחום הנדל"ן, האנרגיה והתשתיות וכן בעסקאות מסחריות מסוגים שונים.

מחלקת הנדל”ן במשרד גולדמן, ארליך, אדלשטיין, אביגד ושות’ היא אחת המובילות בארץ בתחומה. המחלקה תופסת נתח מרכזי מעבודת המשרד, ופועלת בסינרגיה עם שאר המחלקות והדיסציפלינות במשרד. מומחיותם של עורכי-הדין במחלקת הנדל”ן, בצירוף ניסיונם העשיר והרב תחומי, מקנים להם את היכולת להתאים עבור כל לקוח פתרון מקיף ושלם לצרכיו. עורכי הדין במחלקה מלווים עסקאות גדולות ומורכבות לכל אורכן, משלבי הייעוץ והתכנון ועד שלב הביצוע והרישום. היכרותם הקרובה והעמוקה עם העולם העסקי, ורשת הקשרים הענפה עם בעלי ממקצוע מכל התחומים, היא המייחדת את המשרד ומאפשרת טיפול ברמת המקצוענות הגבוהה ביותר. עורכי הדין במחלקת הנדל”ן מתמחים בקשת רחבה של תחומים, ביניהם מקרקעין, תכנון ובנייה, מיסוי מקרקעין, מימון העסקה וביצוע רישום ברשויות המתאימות. בפרט מתמחה המחלקה בעסקאות מקרקעין מורכבות, נדל”ן משרדי, נדל”ן למגורים, נדל”ן מסחרי, עסקאות קומבינציה, קבוצות רכישה, שינוי ייעוד קרקע, עמותות לבנייה, תמ”א 38, הפקעות, פינוי בינוי, פינויים והגנת הדייר. מחלקת הנדל”ן מעניקה שירות ללקוחות מכל הסוגים והדיסציפלינות, ביניהם יזמים, קבלנים, משקיעים וחברות המעורבים בעסקאות נדל”ן גדולות ומורכבות. כמו כן המחלקה מלווה פרויקטים רבים בחו”ל, וכן מעניקה שירותים ללקוחות תושבי חוץ בניהול נכסיהם בארץ.

תחומי התמחות:

מימון

בנקאות

נדל”ן והתחדשות עירונית

אנרגיה תשתיות

יזמות ופרויקטים

משפט מסחרי

השכלה
תואר ראשון במשפטים LL.B. מ-Buckingham University (1993) (בהצטיינות), תואר שני במשפטים L.L.M. מ-Buckingham University (1994) (בהצטיינות), תואר שני במנהל עסקים M.B.A מ-Manchester University (2003).

חבר לשכת עורכי הדין
ישראל, 1995

עו”ד אורי אביגד הינו שותף בכיר במשרד גולדמן, ארליך, אדלשטיין, אביגד ושות’ ועומד בראש מחלקת המימון במשרד.

תחום עיסוקו המרכזי של אורי הוא מימון של פרויקטים בנדל”ן, באנרגיה ובתשתיות. בין לקוחותיו ניתן למצוא בנקים, חברות ביטוח, מוסדות פיננסים, קרנות הון, חברות אנרגיה ותשתיות, וכן יזמים ואנשים פרטיים לצד קבלנים וחברות הבניה מהגדולות בארץ. ניסיונו העשיר כולל טיפול בסוגיות מימון שונות של פרויקטים מורכבים בתחום הנדל”ן (לרבות עסקאות קומבינציה, הקמת פרוייקטים של משרדים, מגורים, מסחר ולוגיסטיקה, פרויקטים גדולים בהתחדשות עירונית) ובתחום האנרגיה והתשתיות (אנרגיה סולארית, טורבינות רוח וביו-גז).

אורי הינו שותף בכיר וחלק אינטגרלי ממחלקת הנדל”ן במשרד בכל סוגי העסקאות ובייעוץ המסחרי הניתן ללקוחות המשרד.

אורי מרכז את תחום ההתחדשות העירונית במשרד ומעניק ליווי משפטי לפרוייקטים בתחום של “פינוי-בינוי” ותמ”א 38 (עיבוי בינוי וכן הריסה ובניה). לרבות ליווי משפטי לקבוצות רכישה גדולות.

לצד מומחיותו הרבה בתחומי עיסוקו, מקיים אורי רשת קשרים הדוקה עם שורה ארוכה של בעלי מקצוע מתחומי עיסוקו השונים כגון המימון, הבנקאות, תכנון ובנייה, שיווק, פיקוח וביצוע ומיסוי.

הבנת הפרקטיקה המקצועית לעומקה, המגובה בהיכרות עם גורמים המעורים ועוסקים בתחום הנדל”ן והמימון, מקנה לאורי את היכולת לספק מענה מקצועי מלא הן מהבחינה המשפטית והן מהבחינה העסקית.

אורי נותן ללקוחות שירות אישי וחברותי, תוך דגש על נאמנות עמוקה לאינטרס הלקוח וצרכיו.

בטרם הצטרף למשרד גולדמן, ארליך, אדלשטיין, אביגד ושות’, היה אורי שותף בכיר במשרד ליפא מאיר ושות’ וקודם לכן היה מנהל תחום הנדל”ן והפרויקטים בייעוץ המשפטי של בנק הפועלים בע”מ.

אורי שירת בצה”ל בחטיבת הצנחנים ובחיל הרגלים, והשתחרר לאחרונה ממילואים כקצין בדרגת רב סרן.

אורי הינו בראש ובראשונה איש משפחה, חובב מוסיקה, טיולים בחיק הטבע, ספורט והיסטוריה.

שפות
אורי דובר עברית ואנגלית.