Gee-Goldman,Erlich,Edelstein,Avigad & Co.
בועז אדלשטיין

מחלקת הליטיגציה במשרד גולדמן, ארליך, אדלשטיין, אביגד ושות’ מעניקה שירותי ליטיגציה ללקוחות בכל תחומי המשפט, החל מעבירות צווארון לבן, עובר במשפט מנהלי וכלה בקניין רוחני. עורכי-הדין במחלקה מתמחים במשפט האזרחי, המסחרי, הציבורי והפלילי, מופיעים בפני כל הטריבונלים, הערכאות והגופים המנהליים המתאימים, ומייצגים בנאמנות הן את לקוחותיו הקבועים של המשרד, והן לקוחות מזדמנים אד הוק.

עורכי-הדין במחלקת הליטיגציה הם מהמובילים והמקצועיים בתחומם, וידועים במחויבותם הבלתי מתפשרת לייצוג מיטבי של לקוחותיהם. סימני ההיכר של עורכי-הדין במחלקה הם נאמנות לאינטרס הלקוח, שליטה בכל האלמנטים המשפטיים בתיק בשילוב מיטב כלי המחקר המשפטיים, טיעונים משפטיים מקוריים וכושר ארגומנטציה מעולה.

עורכי הדין במחלקה מצטיינים בטיפול ליטיגטורי מקצועי ומקיף, המשלב תכנון ובניית תוכנית אסטרטגית עבור כל תיק לצד ביצוע ההתאמות הנדרשות בהתאם להתפתחות התיק, והכול תוך נקיטת יוזמה ומתן פתח נרחב ליצירתיות וחדשנות. המוטו של עורכי הדין במחלקה הוא “תחשוב, תיזום – אל תגיב, אל תיגרר”.

על תחומי התמחותם של עורכי הדין במחלקת הליטיגציה נמנים דיני החברות, חדלות פירעון, דיני חוזים, דיני מכרזים, תובענות ייצוגיות, דיני נזיקין, קניין רוחני, דיני בנקאות, דיני ירושה ועיזבון, צווארון לבן, דיני עבודה, דיני מסים ומשפט מנהלי. כמו כן, פועלת מחלקת הליטיגציה בשיתוף פעולה צמוד עם מחלקת הנדל”ן במשרד, כאשר עורכי-הדין במחלקה מייצגים לקוחות בתחומי המקרקעין, הקניין הפרטי, תכנון ובנייה, מיסוי מקרקעין ותחומים נוספים, וזאת בפני כל הערכאות וגופי התכנון השונים. תחומי העיסוק הנרחבים של עורכי-הדין במחלקה מקנים להם את המומחיות הדרושה כדי לבחון סוגיה משפטית מכל היבטיה, וכך לקדם את אינטרס הלקוח בצורה הטובה ביותר בבית המשפט.

תחומי התמחות

 • ליטיגציה אזרחית מסחרית
 • ליטיגציית קניין ונדל”ן
 • ליטיגציית בנקאות
 • ליטיגציה בתחום החברות
 • ליטיגציה בתחום דיני עבודה
 • ליטגציית דיני ירושה ועזבון
 • תובענות יצוגיות
 • ליטיגציה פלילית צווארון לבן
 • גישור ובוררות
 • עריכת עסקאות
 • ייעוץ משפטי שוטף לחברות ויחידים

השכלה
תואר ראשון במשפטים LL.B. מאוניברסיטת בר אילן (1994).

חבר לשכת עורכי הדין
ישראל, 1995

עו”ד בועז אדלשטיין הינו שותף בכיר במשרד גולדמן, ארליך, אדלשטיין, אביגד ושות’. בועז עומד בראש מחלקת הליטיגציה במשרד.

לבועז ניסיון של כשני עשורים כליטיגטור, תוך שהוא עוסק במגוון תיקים בתחום הליטיגציה, בין היתר בנושאים מסחריים, נדל”ן וקניין, דיני חברות, דיני חוזים, דיני עבודה וכן בנושאי השקעות בגופים בישראל ובחו”ל.היכרותו העמוקה של בועז עם עולם הליטיגציה ועם העולם העסקי, יוצרים אצל בועז תמהיל עשיר של ידע תיאורטי רחב, לצד מומחיות בצדדים המעשיים של ניהול תיקים והופעה בבתי משפט ובבוררויות.

יתרונו של בועז הוא במומחיותו וניסיונו הרב וביכולת המחקר המשפטי והניתוח המעמיק, בעזרתם הוא יוצר זיקות והיקשים בין דיסציפלינות משפטיות שונות, ומאפשרים לו לעסוק בליטיגציה מורכבת בתיקים סבוכים בעלי היקף משפטי רב. לצד זאת, ישנה בבועז אהבה רבה ומסירות למקצוע, הבאות לידי ביטוי במקצועיות בלתי מתפשרת כמו גם בניהול מחלקת הליטיגציה.

בועז רואה חשיבות עצומה וצורך הכרחי להיות מעודכן ב-’מילה האחרונה’ בפסיקה ובחקיקה. הסקרנות המשפטית של בועז והעניין הרב שיש לו במאטריה המשפטית, מעניקים לו יכולת בלתי רגילה לזכור פסקי דין והלכות משפטיות רבות. סעיפי החוק שגורים בפיו והוא ניחן באינסטינקטים משפטיים חדים.
סגנונו של בועז, בכתב ובעל פה, הינו ספרותי, והוא נוהג לשלב בטיעוניו דוגמאות שונות ממאטריות שונות, משפטיות ולא משפטיות כאחד, המסייעות לו להעביר את המסר ולפשטו.

כלי עבודה אלו מאפשרים לבועז להפעיל טכניקות שכנוע יעילות, הן בבית המשפט ובבוררויות והן במשא ומתן. טכניקות אלה מסייעות להגיע לחקר האמת וללוז הדברים, אף בסוגיות המורכבות ביותר.

להשקפתו של בועז, מקצוע עריכת הדין משלב אקדמיה בצד פרקטיקה, ומהווה קרקע פורייה לאנליזות וסינתזות בין נושאים שונים, שמביאים בסופו של יום להבנה שלמה של הסוגיה המשפטית הרלבנטית.

בועז נודע בקשריו הקרובים עם לקוחותיו, הוא מזדהה עם צרכיהם ומצוקותיהם לא פחות מאשר עם שמחתם והצלחתם, ולוקח במובן האישי ביותר את התיקים המשפטיים עליהם הוא מנצח.
אהבתו הרבה של בועז למקצוע עריכת הדין, מקצוע בו עסק גם אביו ז”ל, מתבטאת ברצון העז להשפיע לטובה על חייהם של לקוחותיו, ובו בעת לנהוג בקולגיאליות כלפי עמיתיו למקצוע. נאמנותו ומסירותו של בועז גורמים ללקוחותיו לראות בו כתובת לנושאים משפטיים ולא משפטיים כאחד.

את התמחותו עשה בועז במשרדו של עו”ד יעקב וינרוט בתחומי הליטיגציה, משפט אזרחי ומשפט מסחרי. בתום התמחותו המשיך לעבוד כשכיר במשרד, ובשנת 2002 התקבל כשותף במשרד. בשנת 2006 חבר בועז לאמיתי ארליך ואמיר גולדמן, חבריו הקרובים לאורך שנים, והצטרף כשותף במשרד גולדמן, ארליך, אדלשטיין ושות’.
הצטרפותו של בועז העניקה רובד חשוב ומשלים למשרד, המאפשרת לו להעניק ללקוחותיו, הקבועים כמו גם המזדמנים, טיפול כולל, לרבות ייצוג בתיקי ליטיגציה מורכבים, כמו גם להעניק להם שירות של “רפואה מונעת” המשתלבת עם יתר שירותיו של המשרד.

לצד פעילותו המקצועית כעורך דין וכמגשר. בועז הינו סא”ל במיל’ בתפקיד מפקד יחידה מטכ”לית לטיפול בחללי צה”ל. בועז מקפיד ללמוד דף גמרא יומי, וחובב בישול מושבע.

פרסומים
אברהם וינרוט ובועז אדלשטיין, התניית שירות בשירות על ידי תאגיד בנקאי (2000).
אחריות בנק מלווה כלפי רוכשי דירות ובעלי קרקע, הפרקליט מח’, 68.
תשלום דמי ביטוח לאומי בגין הוצאות עודפות, מיסים ט-4, א-19.
תשלום כופר כשיקול במינוי לכהונת דירקטור בתאגיד בנקאי, רבעון לבנקאות לד, 46.
גורם הזמן כמרכיב בחישוב התמורה בעסקת קומבינציה, מסים יג’ (1), א-31.

שפות
בועז דובר עברית ואנגלית.