Gee-Goldman,Erlich,Edelstein,Avigad & Co.
אמיתי ארליך

המחלקה המסחרית במשרד גולדמן, ארליך, אדלשטיין, אביגד ושות’ מעניקה שירותים לתאגידים וחברות מכל תחומי התעשייה, המסחר, השירותים וההיי-טק. לעורכי-הדין במחלקה ניסיון רב שנים בייעוץ וליווי כל סוגי ההתאגדויות העסקיות, לרבות חברות ציבוריות, ממשלתיות ופרטיות, וכן שותפויות שונות. הטיפול המסחרי נפרש על פני קשת רחבה של תחומים משפט, לרבות דיני חברות, דיני עבודה, דיני נאמנות, בנקאות ומימון, מכרזים והסדרי חוב. בעזרת ניסיונם ומקצועיותם מסייעים עורכי-הדין במחלקה לכל לקוח בניהול מיטבי של אירועים בחיי חברתו, או לחלופין בהגנה על האינטרסים העסקיים והכספיים שלו מול תאגידים וחברות שונות. בנוסף, למחלקה שיתוף פעולה פורה עם משרדי עו”ד מקבילים בחו”ל, בעזרתם היא מקדמת באופן יעיל ומקצועי גם עסקאות מעבר לים.

המשרד מעניק ללקוחותיו העסקיים ליווי אישי וצמוד בכל צעדיהם העסקיים. עורכי-הדין במחלקה מספקים שירותים שוטפים לתאגידים, ביניהם ייעוץ, הסכמים וייצוג בבתי משפט, וכן טיפול באירועים מיוחדים בחיי התאגיד כגון הסכמי מיזוג והשקעה, שיתופי פעולה או מימוש רווחים, פירוק או סיום הפעילות בתאגיד. למחלקה נישה מיוחדת לתחום דיני העבודה, לרבות הסכמי העסקה, תוכניות תמרוץ לעובדים, הסכמי פרישה וייצוג בביה”ד לעבודה. כמו כן, מתמחה המחלקה בליווי מקיף של יזמים בתחומי הזנק, החל משלב הרעיון ועד שלב גיוסי ההשקעות, לרבות הקמת חברות, הסכמי מייסדים, השקעות והקצאות. כן עוסקת המחלקה בתחום המיזוג והרכישות בארץ ובחו”ל.

מחלקת הנדל”ן במשרד גולדמן, ארליך, אדלשטיין, אביגד ושות’ היא אחת המובילות בארץ בתחומה. המחלקה תופסת נתח מרכזי מעבודת המשרד, ופועלת בסינרגיה עם שאר המחלקות והדיסציפלינות במשרד. מומחיותם של עורכי-הדין במחלקת הנדל”ן, בצירוף ניסיונם העשיר והרב תחומי, מקנים להם את היכולת להתאים עבור כל לקוח פתרון מקיף ושלם לצרכיו. עורכי הדין במחלקה מלווים עסקאות גדולות ומורכבות לכל אורכן, משלבי הייעוץ והתכנון ועד שלב הביצוע והרישום. היכרותם הקרובה והעמוקה עם העולם העסקי, ורשת הקשרים הענפה עם בעלי ממקצוע מכל התחומים, היא המייחדת את המשרד ומאפשרת טיפול ברמת המקצוענות הגבוהה ביותר. עורכי הדין במחלקת הנדל”ן מתמחים בקשת רחבה של תחומים, ביניהם מקרקעין, תכנון ובנייה, מיסוי מקרקעין, מימון העסקה וביצוע רישום ברשויות המתאימות. בפרט מתמחה המחלקה בעסקאות מקרקעין מורכבות, נדל”ן משרדי, נדל”ן למגורים, נדל”ן מסחרי, עסקאות קומבינציה, קבוצות רכישה, שינוי ייעוד קרקע, עמותות לבנייה, תמ”א 38, הפקעות, פינוי בינוי, פינויים והגנת הדייר. מחלקת הנדל”ן מעניקה שירות ללקוחות מכל הסוגים והדיסציפלינות, ביניהם יזמים, קבלנים, משקיעים וחברות המעורבים בעסקאות נדל”ן גדולות ומורכבות. כמו כן המחלקה מלווה פרויקטים רבים בחו”ל, וכן מעניקה שירותים ללקוחות תושבי חוץ בניהול נכסיהם בארץ.

מחלקת ניהול ההון האישי והמשפחתי (Family wealth management) במשרד גולדמן, ארליך, אדלשטיין, אביגד ושות’ הינה מהמובילות בארץ בתחום ייחודי זה. עורכי-הדין במחלקה מתמחים בפיזור סיכונים והפקת תשואה בתחומי הירושה והעיזבון, והכול תוך דגש על יחס אישי ורמת שירות גבוהה ללקוח. המשרד מציע ללקוחותיו מגוון רחב של פתרונות לתכנון מס בינלאומי והגנה על נכסים רב לאומיים, צמצום סיכונים והגדלת תשואה בנכסים ועיזבונות, בארץ ובחו”ל. בין היתר, מסייע המשרד בהקמה וניהול כולל של נאמנויות וחברות זרות, וכן רכישת נכסים והתאמת אחזקות. בעזרת ניסיונם הרב ורשת קשרים ענפה בתחום יוצרים עורכי-הדין פתרונות השקעה ומיסוי מגוונים, תוך שימוש ביצירתיות ומעוף רב. עורכי-הדין במחלקה מצטיינים ברב תחומיות וביכולת אינטגרטיבית גבוהה, המאפשרת סינתזה בין תת-תחומים שונים לצורך יצירת הפתרונות המיטביים לניהול הון אישי ומשפחתי. לקוחותיה של מחלקת ניהול ההון האישי והמשפחתי הם מגוונים, וכוללים לצד לקוחות ישראלים גם תושבי חוץ וקהילות יהודיות שונות באירופה. בין שלל התחומים בהם מתמחה המחלקה ניתן למצוא הקמה וניהול נאמנויות, הקדשים וחברות זרות, רכישת נכסים והתאמת אחזקות, ניהול תרומות וצדקה, אפוטרופסות, השקעות בחו”ל, ניהול דירות מגורים וטיפול בקרקעות חקלאיות. עורכי-הדין מספקים ללקוחותיהם ייעוץ מקצועי עם פן אישי, ומקנים להם את הביטחון הדרוש לצורך ניהול וטיפול בנכסי ירושה.

תחומי התמחות
נדל”ן
יזמות ופרויקטים
תכנון ובניה
מיסוי נדל”ן
מימון
משפט מסחרי
ניהול והגנה על הון משפחתי רב לאומי

השכלה
תואר ראשון במשפטים LL.B. מאוניברסיטת בר אילן (1994) תואר שני במשפטים L.L.M. מאוניברסיטת בר אילן (2000)

חבר לשכת עורכי הדין
ישראל, 1995

עו”ד אמיתי ארליך הינו שותף מייסד במשרד גולדמן, ארליך, אדלשטיין, אביגד ושות’ מזה קרוב ל-20 שנה. אמיתי עומד בראש מחלקת הנדל”ן במשרד, והוא מתמחה בניהול יזמות ופרויקטים, תכנון ובניה, מיסוי, ומימון. כמו כן, מתמחה אמיתי במשפט מסחרי ועוסק בהגנה על הון משפחתי רב לאומי.

תחום עיסוקו המרכזי של אמיתי הוא תחום הנדל”ן, ובין לקוחותיו ניתן למצוא יזמים ואנשים פרטיים לצד קבלנים וחברות הבניה מהגדולות בארץ. ניסיונו העשיר כולל ליווי יזמים בשינוי ייעוד קרקע, ייזום פרויקטים, תמ”א 38, קבוצות רכישה, מיסוי, ניהול נכסי תושבי חוץ, נדל”ן מסחרי ונדל”ן למגורים, מלונאות ועוד.
אמיתי בקיא ובעל ניסיון רב בפעילות נדל”ן מעבר לים, ובין היתר עוסק בהשקעות נדל”ן באירופה, ליווי יזמים בפעילותם בחו”ל וכן ייצוג תושבי חוץ בפעילות הנדל”ן שלהם בישראל, לרבות בפרויקטים רחבי היקף ברחבי הארץ.

לצד התמחותו בנדל”ן, נוטל אמיתי חלק פעיל בייעוץ המסחרי הניתן ללקוחות המשרד. בין השאר מלווה אמיתי עסקאות גדולות, חלקן בעלות פרופיל גבוה וכן מייעץ באופן שוטף לתאגידים שונים בתחומי הנדל”ן, התשתית, המסחר ותעשיה, ההיי טק, הבנקאות ואחרים הנמנים על לקוחות המשרד. אמיתי אף מייעץ לצד עו”ד אמיר גולדמן, ללקוחות המשרד ונוטל חלק בייעוץ, תכנון והליווי השוטף של לקוחות המשרד מתחום ההגנה על נכסי ההון המשפחתי הרב לאומי.

לצד מומחיותו הרבה בתחומי עיסוקו, מקיים אמיתי רשת קשרים הדוקה עם שורה ארוכה של בעלי מקצוע מתחומי עיסוקו השונים כגון המימון, המיסוי, תכנון ובנייה, שיווק, תכנון, פיקוח וביצוע. הבנת הפרקטיקה המקצועית לעומקה, המגובה בהיכרות עם גורמים המעורים ועוסקים בתחום הנדל”ן בישראל, מקנה לאמיתי את היכולת לספק מערך מקצועי שלם של תמיכה משפטית משולבת בייעוץ עסקי. תכונות אלו מקנות ללקוחותיו של אמיתי את הביטחון להפקיד בידיו ניהול פרויקטים מורכבים, מבלי לחשוש מהפרטים הקטנים. רבים מלקוחותיו של אמיתי הם תושבי חוץ, שאינם מעורים בשוק המקומי ואינם יכולים לנהל ולפקח על העבודה השוטפת, ואלו הם הלקוחות הזקוקים במיוחד למומחיות שכזו.

השירות שאמיתי מעניק ללקוחותיו מתאפיין ביחס אישי וחברותי, תוך דגש על נאמנות עמוקה לאינטרס הלקוח וצרכיו. אמיתי מאמין שתפקידו כעורך דין הוא לקדם עסקאות ולהקל על ביצוע התהליכים ולא לתקוע מקלות בגלגלים של עסקאות נדל”ן. היחס הקרוב והנאמן ללקוח, בצירוף ההתמסרות המוחלטת לאינטרסים של הלקוח בכל שלבי הייצוג, יוצרים אצל לקוחותיו של אמיתי הבנה כי העסקה שלהם נמצאת בידיים טובות ובטוחות.
אמיתי ביצע את התמחותו המשפטית במשרד מ. זליגמן, שם הכיר את אמיר גולדמן שהתמחה ביחד עימו. בתום ההתמחות, ייסדו אמיר ואמיתי את משרד גולדמן ארליך ושות’.

לצד פעילותו המקצועית, משמש אמיתי כדירקטור במכון גרטנר לחקר אפידמיולוגיה ומדיניות בריאות. אמיתי שירת בצה”ל בחטיבת גולני ובחיל הרפואה, וכיום הוא משמש כקצין מילואים בדרגת רב סרן. אמיתי הינו בראש ובראשונה איש משפחה, חובב מוסיקה, קריאה, וטיולים בחיק הטבע.

שפות
אמיתי דובר עברית ואנגלית.