Gee-Goldman,Erlich,Edelstein,Avigad & Co.
עדי אהרון פלדמן

המחלקה המסחרית במשרד גולדמן, ארליך, אדלשטיין, אביגד ושות’ מעניקה שירותים לתאגידים וחברות מכל תחומי התעשייה, המסחר, השירותים וההיי-טק. לעורכי-הדין במחלקה ניסיון רב שנים בייעוץ וליווי כל סוגי ההתאגדויות העסקיות, לרבות חברות ציבוריות, ממשלתיות ופרטיות, וכן שותפויות שונות. הטיפול המסחרי נפרש על פני קשת רחבה של תחומים משפט, לרבות דיני חברות, דיני עבודה, דיני נאמנות, בנקאות ומימון, מכרזים והסדרי חוב. בעזרת ניסיונם ומקצועיותם מסייעים עורכי-הדין במחלקה לכל לקוח בניהול מיטבי של אירועים בחיי חברתו, או לחלופין בהגנה על האינטרסים העסקיים והכספיים שלו מול תאגידים וחברות שונות. בנוסף, למחלקה שיתוף פעולה פורה עם משרדי עו”ד מקבילים בחו”ל, בעזרתם היא מקדמת באופן יעיל ומקצועי גם עסקאות מעבר לים.

המשרד מעניק ללקוחותיו העסקיים ליווי אישי וצמוד בכל צעדיהם העסקיים. עורכי-הדין במחלקה מספקים שירותים שוטפים לתאגידים, ביניהם ייעוץ, הסכמים וייצוג בבתי משפט, וכן טיפול באירועים מיוחדים בחיי התאגיד כגון הסכמי מיזוג והשקעה, שיתופי פעולה או מימוש רווחים, פירוק או סיום הפעילות בתאגיד. למחלקה נישה מיוחדת לתחום דיני העבודה, לרבות הסכמי העסקה, תוכניות תמרוץ לעובדים, הסכמי פרישה וייצוג בביה”ד לעבודה. כמו כן, מתמחה המחלקה בליווי מקיף של יזמים בתחומי הזנק, החל משלב הרעיון ועד שלב גיוסי ההשקעות, לרבות הקמת חברות, הסכמי מייסדים, השקעות והקצאות. כן עוסקת המחלקה בתחום המיזוג והרכישות בארץ ובחו”ל.

מחלקת הנדל”ן במשרד גולדמן, ארליך, אדלשטיין, אביגד ושות’ היא אחת המובילות בארץ בתחומה. המחלקה תופסת נתח מרכזי מעבודת המשרד, ופועלת בסינרגיה עם שאר המחלקות והדיסציפלינות במשרד. מומחיותם של עורכי-הדין במחלקת הנדל”ן, בצירוף ניסיונם העשיר והרב תחומי, מקנים להם את היכולת להתאים עבור כל לקוח פתרון מקיף ושלם לצרכיו. עורכי הדין במחלקה מלווים עסקאות גדולות ומורכבות לכל אורכן, משלבי הייעוץ והתכנון ועד שלב הביצוע והרישום. היכרותם הקרובה והעמוקה עם העולם העסקי, ורשת הקשרים הענפה עם בעלי ממקצוע מכל התחומים, היא המייחדת את המשרד ומאפשרת טיפול ברמת המקצוענות הגבוהה ביותר. עורכי הדין במחלקת הנדל”ן מתמחים בקשת רחבה של תחומים, ביניהם מקרקעין, תכנון ובנייה, מיסוי מקרקעין, מימון העסקה וביצוע רישום ברשויות המתאימות. בפרט מתמחה המחלקה בעסקאות מקרקעין מורכבות, נדל”ן משרדי, נדל”ן למגורים, נדל”ן מסחרי, עסקאות קומבינציה, קבוצות רכישה, שינוי ייעוד קרקע, עמותות לבנייה, תמ”א 38, הפקעות, פינוי בינוי, פינויים והגנת הדייר. מחלקת הנדל”ן מעניקה שירות ללקוחות מכל הסוגים והדיסציפלינות, ביניהם יזמים, קבלנים, משקיעים וחברות המעורבים בעסקאות נדל”ן גדולות ומורכבות. כמו כן המחלקה מלווה פרויקטים רבים בחו”ל, וכן מעניקה שירותים ללקוחות תושבי חוץ בניהול נכסיהם בארץ.

מחלקת ניהול ההון האישי והמשפחתי (Family wealth management) במשרד גולדמן, ארליך, אדלשטיין, אביגד ושות’ הינה מהמובילות בארץ בתחום ייחודי זה. עורכי-הדין במחלקה מתמחים בפיזור סיכונים והפקת תשואה בתחומי הירושה והעיזבון, והכול תוך דגש על יחס אישי ורמת שירות גבוהה ללקוח. המשרד מציע ללקוחותיו מגוון רחב של פתרונות לתכנון מס בינלאומי והגנה על נכסים רב לאומיים, צמצום סיכונים והגדלת תשואה בנכסים ועיזבונות, בארץ ובחו”ל. בין היתר, מסייע המשרד בהקמה וניהול כולל של נאמנויות וחברות זרות, וכן רכישת נכסים והתאמת אחזקות. בעזרת ניסיונם הרב ורשת קשרים ענפה בתחום יוצרים עורכי-הדין פתרונות השקעה ומיסוי מגוונים, תוך שימוש ביצירתיות ומעוף רב. עורכי-הדין במחלקה מצטיינים ברב תחומיות וביכולת אינטגרטיבית גבוהה, המאפשרת סינתזה בין תת-תחומים שונים לצורך יצירת הפתרונות המיטביים לניהול הון אישי ומשפחתי. לקוחותיה של מחלקת ניהול ההון האישי והמשפחתי הם מגוונים, וכוללים לצד לקוחות ישראלים גם תושבי חוץ וקהילות יהודיות שונות באירופה. בין שלל התחומים בהם מתמחה המחלקה ניתן למצוא הקמה וניהול נאמנויות, הקדשים וחברות זרות, רכישת נכסים והתאמת אחזקות, ניהול תרומות וצדקה, אפוטרופסות, השקעות בחו”ל, ניהול דירות מגורים וטיפול בקרקעות חקלאיות. עורכי-הדין מספקים ללקוחותיהם ייעוץ מקצועי עם פן אישי, ומקנים להם את הביטחון הדרוש לצורך ניהול וטיפול בנכסי ירושה.

עדי אהרון פלדמן הינה שותפה במחלקת הנדל”ן ובמחלקה המסחרית במשרד.
עדי עוסקת בתחום המשפט המסחרי על כל גווניו ורבדיו, החל מליווי שוטף של תאגידים המשך בליווי מלא של חברות הזנק, לרבות בשלבי איתור משקיעים גדולים וגיוס כספים וכלה בניהול עסקאות גדולות ומורכבות, בארץ ובחו”ל.
נוסף על כך, מתמחה עדי בעריכת הסכמים ועסקאות נדל”ן ומלווה קבלנים ובעלי קרקעות באופן שוטף ובכל היבטי העסקה לרבות רישום ומיסוי, תוך מתן מענה לכל צרכיהם המשפטיים.
בנוסף, עוסקת עדי בתחום המשפט המסחרי ומלווה עסקאות והתקשרויות מסחריות שונות על כל שלביהן, לרבות הסכמי השקעה, הסכמי מייסדים, הקמת חברות ופירוקן.

עדי חברת לשכת עורכי הדין משנת 2000 והיא בעלת תואר ראשון במשפטים (LL.B., 1999) מאוניברסיטת בר אילן.

עדי דוברת עברית ואנגלית.