Kiwi standing on oval
יוגב רוזן

המחלקה המסחרית במשרד גולדמן, ארליך, אדלשטיין, אביגד ושות’ מעניקה שירותים לתאגידים וחברות מכל תחומי התעשייה, המסחר, השירותים וההיי-טק. לעורכי-הדין במחלקה ניסיון רב שנים בייעוץ וליווי כל סוגי ההתאגדויות העסקיות, לרבות חברות ציבוריות, ממשלתיות ופרטיות, וכן שותפויות שונות. הטיפול המסחרי נפרש על פני קשת רחבה של תחומים משפט, לרבות דיני חברות, דיני עבודה, דיני נאמנות, בנקאות ומימון, מכרזים והסדרי חוב. בעזרת ניסיונם ומקצועיותם מסייעים עורכי-הדין במחלקה לכל לקוח בניהול מיטבי של אירועים בחיי חברתו, או לחלופין בהגנה על האינטרסים העסקיים והכספיים שלו מול תאגידים וחברות שונות. בנוסף, למחלקה שיתוף פעולה פורה עם משרדי עו”ד מקבילים בחו”ל, בעזרתם היא מקדמת באופן יעיל ומקצועי גם עסקאות מעבר לים. המשרד מעניק ללקוחותיו העסקיים ליווי אישי וצמוד בכל צעדיהם העסקיים. עורכי-הדין במחלקה מספקים שירותים שוטפים לתאגידים, ביניהם ייעוץ, הסכמים וייצוג בבתי משפט, וכן טיפול באירועים מיוחדים בחיי התאגיד כגון הסכמי מיזוג והשקעה, שיתופי פעולה או מימוש רווחים, פירוק או סיום הפעילות בתאגיד. למחלקה נישה מיוחדת לתחום דיני העבודה, לרבות הסכמי העסקה, תוכניות תמרוץ לעובדים, הסכמי פרישה וייצוג בביה”ד לעבודה. כמו כן, מתמחה המחלקה בליווי מקיף של יזמים בתחומי הזנק, החל משלב הרעיון ועד שלב גיוסי ההשקעות, לרבות הקמת חברות, הסכמי מייסדים, השקעות והקצאות. כן עוסקת המחלקה בתחום המיזוג והרכישות בארץ ובחו”ל.

מחלקת הנדל”ן במשרד גולדמן, ארליך, אדלשטיין, אביגד ושות’ היא אחת המובילות בארץ בתחומה. המחלקה תופסת נתח מרכזי מעבודת המשרד, ופועלת בסינרגיה עם שאר המחלקות והדיסציפלינות במשרד. מומחיותם של עורכי-הדין במחלקת הנדל”ן, בצירוף ניסיונם העשיר והרב תחומי, מקנים להם את היכולת להתאים עבור כל לקוח פתרון מקיף ושלם לצרכיו. עורכי הדין במחלקה מלווים עסקאות גדולות ומורכבות לכל אורכן, משלבי הייעוץ והתכנון ועד שלב הביצוע והרישום. היכרותם הקרובה והעמוקה עם העולם העסקי, ורשת הקשרים הענפה עם בעלי ממקצוע מכל התחומים, היא המייחדת את המשרד ומאפשרת טיפול ברמת המקצוענות הגבוהה ביותר. עורכי הדין במחלקת הנדל”ן מתמחים בקשת רחבה של תחומים, ביניהם מקרקעין, תכנון ובנייה, מיסוי מקרקעין, מימון העסקה וביצוע רישום ברשויות המתאימות. בפרט מתמחה המחלקה בעסקאות מקרקעין מורכבות, נדל”ן משרדי, נדל”ן למגורים, נדל”ן מסחרי, עסקאות קומבינציה, קבוצות רכישה, שינוי ייעוד קרקע, עמותות לבנייה, תמ”א 38, הפקעות, פינוי בינוי, פינויים והגנת הדייר. מחלקת הנדל”ן מעניקה שירות ללקוחות מכל הסוגים והדיסציפלינות, ביניהם יזמים, קבלנים, משקיעים וחברות המעורבים בעסקאות נדל”ן גדולות ומורכבות. כמו כן המחלקה מלווה פרויקטים רבים בחו”ל, וכן מעניקה שירותים ללקוחות תושבי חוץ בניהול נכסיהם בארץ.

מחלקת הליטיגציה במשרד גולדמן, ארליך, אדלשטיין, אביגד ושות’ מעניקה שירותי ליטיגציה ללקוחות בכל תחומי המשפט, החל מעבירות צווארון לבן, עובר במשפט מנהלי וכלה בקניין רוחני. עורכי-הדין במחלקה מתמחים במשפט האזרחי, המסחרי, הציבורי והפלילי, מופיעים בפני כל הטריבונלים, הערכאות והגופים המנהליים המתאימים, ומייצגים בנאמנות הן את לקוחותיו הקבועים של המשרד, והן לקוחות מזדמנים אד הוק. עורכי-הדין במחלקת הליטיגציה הם מהמובילים והמקצועיים בתחומם, וידועים במחויבותם הבלתי מתפשרת לייצוג מיטבי של לקוחותיהם. סימני ההיכר של עורכי-הדין במחלקה הם נאמנות לאינטרס הלקוח, שליטה בכל האלמנטים המשפטיים בתיק בשילוב מיטב כלי המחקר המשפטיים, טיעונים משפטיים מקוריים וכושר ארגומנטציה מעולה. עורכי הדין במחלקה מצטיינים בטיפול ליטיגטורי מקצועי ומקיף, המשלב תכנון ובניית תוכנית אסטרטגית עבור כל תיק לצד ביצוע ההתאמות הנדרשות בהתאם להתפתחות התיק, והכול תוך נקיטת יוזמה ומתן פתח נרחב ליצירתיות וחדשנות. המוטו של עורכי הדין במחלקה הוא “תחשוב, תיזום – אל תגיב, אל תיגרר”. על תחומי התמחותם של עורכי הדין במחלקת הליטיגציה נמנים דיני החברות, חדלות פירעון, דיני חוזים, דיני מכרזים, תובענות ייצוגיות, דיני נזיקין, קניין רוחני, דיני בנקאות, דיני ירושה ועיזבון, צווארון לבן, דיני עבודה, דיני מסים ומשפט מנהלי. כמו כן, פועלת מחלקת הליטיגציה בשיתוף פעולה צמוד עם מחלקת הנדל”ן במשרד, כאשר עורכי-הדין במחלקה מייצגים לקוחות בתחומי המקרקעין, הקניין הפרטי, תכנון ובנייה, מיסוי מקרקעין ותחומים נוספים, וזאת בפני כל הערכאות וגופי התכנון השונים. תחומי העיסוק הנרחבים של עורכי-הדין במחלקה מקנים להם את המומחיות הדרושה כדי לבחון סוגיה משפטית מכל היבטיה, וכך לקדם את אינטרס הלקוח בצורה הטובה ביותר בבית המשפט.

יוגב רוזן הינו עורך דין במחלקת הנדל”ן, במחלקה המסחרית ובמחלקת הליטיגציה במשרד.
יוגב מתמחה בליווי עסקאות נדל”ן מורכבות ומגוונות, לרבות עסקאות מכר ורכישה, עסקאות קומבינציה, וכן חוזי שכירות של נדל”ן עסקי ונדל”ן למגורים. יוגב גם עוסק בליווי פרויקטים של נדל”ן ובמסגרת כך מעניק ייעוץ שוטף לחברות קבלניות וללקוחות פרטיים, תוך מתן מענה בזמן אמת לכל צרכיהם המשפטיים.
בנוסף, יוגב עוסק בליטיגציה אזרחית על שלל גווניה ובייצוג מול הערכאות השונות.

יוגב התמחה במשרד גולדמן, ארליך, אדלשטיין, אביגד ושות’.

יוגב הינו חבר לשכת עורכי הדין משנת 2011 והוא בעל תואר ראשון במשפטים (2010LL.B., ) ממכללת שערי משפט, עם התמחות במשפט מסחרי.

יוגב דובר עברית ואנגלית.